Artėjančios įdomiausios sporto varžybos – UFC 251, Futbolas

Šį savaitgalį (liepos 11-13 d.) ir visos artėjančios savaitės metu sulauksime daugybės įdomių sporto įvykių. Šioje naujienoje pateiksime svarbiausias rungtynes, kurių nevertėtų praleisti, o taip pat, pasidalinsime keletu statymų variantų.
ufc 251 kamaru usman jorge masvidal

UFC 251

Kovos menų gerbėjų ir apskritai visų sporto fanų liepos 13 d. 05:00 val. laukia vienas iš įdomiausių 2020-ųjų metų įvykių. UFC prezidentas Dan White jau kuris laikas kalbėjo apie “kovų salą” ir pagaliau tai tampa realybe. Jungtinių Arabų Emyratų Yas saloje bus surengtas daugybę intriguojančių kovų pasiūlysiantis UFC 251 turnyras:

 • Kamaru Usman prieš Jorge Masvidal – tai pagrindinė vakaro kova dėl Welterweight titulo. Nors favoritu yra laikomas Usman, tačiau žinant Masvidal nokautavimo sugebėjimus, jo tikrai nevertėtų nurašyti. Realiausia, kad šioje kovoje nugalės Usman po teisėjų sprendimo;
 • Alexander Volkanovski prieš Max Holloway – tai kova dėl Featherweight titulo. Prognozuoti, kas joje nugalės būtų labai sunku. Tikėtina, kad kova gali tęstis visus 5-is raundus;
 • Petr Yan prieš Jose Aldo – kova dėl Bantamweight titulo. Vėlgi, prognozuoti, kas nugalės būtų labai sunku, tačiau bent menką pranašumą tikriausiai turės UFC dar nenugalėtas Petr Yan;
rose namajunas jessica andrade ufc 251
 • Rose Namajunas prieš Jessica Andrade – UFC 251 išvysime ir lietuvių kilmės kovotoją Rose Namajunas. Žinant jos sugebėjimus gana tikėtina, kad ji laimės nokautavusi savo varžovę;
 • Paige VanZant prieš Amanda Ribas – šioje kovoje labai stipria favorite yra laikoma Amanda Ribas.

Būtina paminėti, kad UFC 251 turnyrą Lietuvoje tiesiogiai galėsite žiūrėti Go3 platformoje arba TV3 Sport kanalu, todėl, jį praleisti būtų nuodėmė.

Futbolas

Artimiausiu metu nusimato ir labai įdomių futbolo kovų:

 • 07/11 22:45 val. – Juventus prieš Atalanta;
 • 07/12 14:00 val. – Wolves prieš Everton;
 • 07/12 18:30 val. – Tottenham prieš Arsenal;
 • 07/12 22:45 val. – Napoli prieš AC Milan;
ispanijos la liga barcelona tuščias stadionas
 • 07/13 23:00 val. – Granada FC prieš Real Madrid;
 • 07/15 22:15 val. – Arsenal prieš Liverpool;
 • 07/16 21:00 val. – Barcelona prieš Osasuna; Getafe prieš Atl. Madrid ir Real Madrid prieš Villareal.

Verta paminėti, kad jau sugrįžo JAV MLS ir Japonijos J1 futbolo pirmenybės, o liepos 17-ąją dieną bus pratęstos ir Australijos A-League varžybos, todėl, įdomaus futbolo artimiausiu metu nusimato tikrai nemažai.

Krepšinis

Šio sporto gerbėjams įdomesnių kovų teks palaukti iki NBA sugrįžimo liepos 30-ąją dieną. O bent jau kol kas, galite mėgautis Kinijos CBA kovomis, kurios vyksta beveik kiekvieną dieną, o taip pat, Izraelio ir Naujosios Zelandijos krepšinio pirmenybėmis.

Išmėginkite šias lažybų bendroves: