Litovci preprosto prevladujejo na spletnih turnirjih

Ta teden so kot vedno odlično nastopili Litvanci, ki igrajo prek spleta. "PartnerLLLL.M" Na turnirju "The Bigger $22″, na katerem je sodelovalo 5346 igralcev, je po devetih urah tekmovanja zmagalo 8640,16$.

Nacionalni "Gedis92" je na turnirju High Roller Club z vstopnino 1050$ zasedel tretje mesto med 95 igralci in zaslužil 14247,22$.

Krajan z vzdevkom "mad4410" 27$ se je uspelo uvrstiti v finale turnirja z vstopnino 3.944 igralcev, kjer so si igralci sporazumno razdelili nagradni sklad. Po nadaljevanju boja je rojak zasedel drugo mesto in zaslužil 5449,95$, za izločene igralce pa je prejel dodatnih 479,59$.

Še en Litvanec "NoTilit" je v turnirju Bounty Builder z vstopnino 1091 tolarjev in 4 tisoč tolarjev zasedel peto mesto med 1.126 prijavljenimi in prejel 2.441.421 tolarjev ter dodatnih 361.721 tolarjev za izločene igralce.

Litvanski "mextrex" v turnirju Mini Thursday Thrill, za katerega je 1531 igralcev vplačalo 1091 tolarjev, prišel do finalne mize, vendar je zaradi slabe kombinacije zasedel četrto mesto za 4343.201 tolarjev, za svoje izločene nasprotnike pa je prejel še 586.901 tolarjev.

$11 Mini nedeljski turnir z vstopnino z 2.948 prijavami po desetih urah boja "efpem95", ko sta ostala še dva igralca, si je pot razdelil z igralcem iz Švice. Po tej igri je Litvanec v žep pospravil 2.848.47$.

Igralec z zanimivim vzdevkom "HeHueHueHueHue" je zmagal na ponedeljkovem turnirju 6-Max z vstopnino 1091 tolarjev in osvojil 4660 651 tolarjev.

Na turnirju Bounty Builder z vstopnino 33$ je zmagal še en Litvanec. "Arabesque", premagal 847 igralcev, zaslužil 2122,44 in prejel 2058,92$ za izločene igralce.