San Antonio Spurs - Orlando Magic, NBA, 2020-03-01

Pēc Visu zvaigžņu nedēļas nogales turpinās NBA regulārās sezonas maratons. Šovakar San Antonio Spurs savā laukumā uzņem Orlando. Turpinājumā apskatīsim abas komandas, spēles spilgtākos momentus un, protams, dalīsimies ar savām prognozēm par spēli.
Demars Derozans San Antonio Spurs

Sanantonio Spurs

Sanantonio "Spurs" (24-33) šosezon nav spīdoša un neattaisno uz sevi liktās cerības. Par to liecina pēdējās nedēļas, kad viņi ir zaudējuši 7 no pēdējām 9 spēlēm. Protams, 7 no pēdējām 9 spēlēm ir bijušas izbraukuma spēles, taču tas tik un tā ir zems uzvaru procents. Spurs komandai šosezon nepalīdz arī mājas laukums, kur uzvaru un zaudējumu attiecība ir gandrīz vienāda - 14 uzvaras un 13 zaudējumi, savukārt izbraukumā Spurs ir tikai 10 uzvaras 30 spēlēs. Konkurence Rietumu konferencē ir milzīga, un cīņā par 8. vietu un iekļūšanu play-off ir pat 6 reāli pretendenti, kuri visi ir dažu uzvaru attālumā viens no otra. Raugoties uz pašreizējo formu, būtu grūti gaidīt, ka Spurs iekļūs play-off, taču, ņemot vērā, cik laba un sasniegumiem bagāta ir šī organizācija, to arī nevar norakstīt priekšlaicīgi.

Komandas jauniešiem ir arvien lielāka loma komandas spēlē - D. Vaits 23 minūtēs guva 10 punktus un izcīnīja 3 atlēkušās bumbas, D. Murejs, kurš atgriezās pēc traumas, pievienoja 10 punktus un 6 atlēkušās bumbas, bet komandas debitants L. Vokers IV 14 nospēlētajās minūtēs guva 6 punktus un izcīnīja 2 atlēkušās bumbas. Bijušais "Raptors" līderis Derozans turpina spēlēt pirmo vijoli komandā, gūstot 23 punktus, bet L. Aldridžs pievieno 19 punktus un 8 atlēkušās bumbas.

Orlando Magic

Orlando Magic (27-32) zaudēja pirmo spēli pēc Visu zvaigžņu nedēļas nogales pret Dalasas Mavericks, taču pēc tam sekoja trīs uzvaru sērija. Magic ir uzvarējuši 5 no pēdējām 6 tikšanās reizēm un centīsies gūt 4. uzvaru pēc kārtas pret Spurs. Interesanti, ka Orlando pēc pārtraukuma ir sākusi demonstrēt ātrāku un efektīvāku uzbrukumu. Pēdējās 3 spēlēs "Magic" guva 113, 130 un 136 punktus, kas ir krietni virs sezonas vidējā rādītāja. Pilnīgi reāli, ka komandai ir bijis vairāk treniņu un spēles laika kopš gandrīz nedēļas pārtraukuma, kas, vismaz pagaidām, šķiet, tai nāk par labu.

Nikola Vucevičs un Ārons Gordons turpina būt komandas līderi, jo pēdējā spēlē pret Minesotas "Timberwolves" pēdējās spēlēs Nikola Vucevičs izcēlās ar 17 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un 12 rezultatīvām piespēlēm, gūstot savu pirmo "triple-double" karjerā. Arī T. Ross ir "Magic" galvenā figūra, un viņa izcelšanās no rezervistu soliņa būtiski izmaina spēles gaitu. Ross ir spēlētājs, kurš uzreiz uzņemas iniciatīvu, un, tiklīdz viņš sāk trāpīt savus metienus, viņu var būt ļoti grūti apturēt. Kopumā "Magic", lai arī nav stabilākā komanda līgā, ir pietiekami daudz ieroču, lai atsevišķās spēlēs pārsteigtu un saglabātu cīņu par iekļūšanu play-off.

Būs garām šo spēli

Orlando Magic: A. Aminu un J. Issac;

San Antonio Spurs: L. Aldridžs

Prognoze

Orlando Magic komanda pēc Zvaigžņu nedēļas nogales pārtraukuma ir sākusi demonstrēt lielisku uzbrukuma meistarību, uzvarot 3 spēlēs pēc kārtas. Tikmēr "Spurs" ne tikai joprojām nespēj atrast uzvaras atslēgu, bet arī viņiem šajā spēlē būs jāspēlē bez viena no saviem galvenajiem spēlētājiem L. Aldridža. Grūti iedomāties, kurš apturēs Vuceviču, un jau tā vājā Sanantonio "Spurs" priekšējā līnijā diez vai kāds spēs gūt panākumus. Šajā spēlē visi trumpji ir "Magic" rokās, un koeficienti neatspoguļo komandu pašreizējo formu un reālo situāciju.