Nīderlande pret Turciju - Euro 2024 ceturtdaļfināls

Ļoti gaidītā "Euro 2024" ceturtdaļfināla spēle starp Nīderlandi un Turciju noteikti būs emocionāla un spraiga cīņa. Abas komandas ir nospēlējušas ļoti labi, lai kvalificētos šim posmam, un līdzjutēji ar nepacietību gaida šo spēli. Lasiet tālāk, lai uzzinātu Nīderlandes un Turcijas derību prognozes un jaunākās komandas ziņas. Visas Euro 2024 prognozes šeit.

Nīderlandes un Turcijas prognozes un pārskats

Ceturtdaļfināla spēle starp Nīderlandi un Turciju solās būt aizraujoša. Mēs prognozējam, ka abas komandas gūs vārtus un Nīderlandes uzvara būs ar nelielu pārsvaru.

Nīderlandes ceļojums uz ceturtdaļfinālu - Euro 2024 prognozes

Nīderlande ceturtdaļfinālā iekļuva pēc pārliecinošas uzvaras ar 3-0 pār Rumāniju 16. kārtā. Viņu sniegums grupas posmā bija pārliecinošs:

• Nīderlande 2:1 Polija
  • Nīderlande 0-0 Francija
  • Nīderlande 2-3 Austrija

Turcijas ceļojums uz ceturtdaļfinālu - Euro 2024 prognozes

Turcija kvalificējās ceturtdaļfinālam, izcīnot smagu uzvaru 2-1 pār Austriju. Grupas posma rezultāti:

• Turcija 3-1 Gruzija (18. jūnijs, Dortmunde)
  • Turcija 0-3 Portugāle (22. jūnijs, Dortmunde)
  • Turcija 2-1 Čehija (26. jūnijs, Hamburga)

Jaunākās Team Netherlands ziņas - Euro 2024

Ronalda Kūmana vadītā komanda spēcīgi atguvās pēc Austrijas zaudējuma pret Rumāniju. Paredzams, ka mačs sāksies Donyell Malenkurš guva divus vārtus no rezervistu soliņa. Komandā nav ziņots par jaunām traumām.

Jaunākās Turcijas komandas ziņas - Euro 2024

Turcijas izlases kapteinis Hakans Kalhanoglu un aizstāvis Samet Akaydin atgriezīsies pēc apturēšanas. Pusaizsargi Orkun Kokcu un Ismail Yuksek ir atstādināti. Salih Ozcan, visticamāk, aizstās Yuksek.

Nīderlande - Turcija derību likmes un koeficienti

Match "Olympiastadion" stadionā var būt ļoti grūti, jo abas komandas līdz šim ir parādījušas labu spēli. Nīderlande paļausies uz saviem uzbrukuma talantiem un saliedētu komandas spēli, savukārt Turcija izmantos savu aizsardzības spēku.

Ņemot vērā abu komandu formu un uzbrukuma iespējas, mēs sagaidām, ka abas komandas gūs vārtus un Nīderlandei būs neliela pārsvara, lai uzvarētu.