Anglija vs Šveice prognoze - Euro 2024 ceturtdaļfināls

Sestdien "Euro 2024" ceturtdaļfinālā notiks vēl viena aizraujoša spēle - Anglija pret Šveici. Anglija ar pieciem punktiem ir C grupas augšgalā, taču viņi šajā spēlē saskaras ar lielu kritiku un vilšanos. Tikmēr Šveice, kas A grupā ar tādu pašu punktu skaitu ierindojās otrajā vietā, visus pārsteidza ar savu vienoto un enerģisko spēles stilu. lasiet tālāk, lai uzzinātu Anglijas un Šveices derību likmes un jaunākās komandas ziņas. Visas Euro 2024 prognozes šeit.

Anglija - Šveice spēles informācija

Labākie derību uzņēmumi

Anglija - Šveice prognoze un preview

Ceturtdaļfināla tikšanās starp Angliju un Šveici solās būt intriģējoša, un abas komandas, visticamāk, būs piesardzīgas. Prognozes liecina, ka šajā mačā visticamākais iznākums ir neizšķirts. Tiek prognozēts, ka mačs būs ar zemu punktu skaitu.

Anglijas ceļojums uz ceturtdaļfinālu - Euro 2024 prognozes

Anglija iekļuva ceturtdaļfinālā pēc dramatiskas uzvaras 2:1 pār Slovākiju, pateicoties iespaidīgiem Džūda Bellingema un Harija Keina vārtiem.

Anglijas rezultāti grupu posmā:

• Anglija 1-0 Serbija
  • Anglija 1-1 Dānija
  • Anglija 0-0 Slovēnija

Šveices ceļš uz ceturtdaļfinālu

Šveice visa turnīra laikā demonstrēja spēcīgu komandas spēli, kas vainagojās ar pārliecinošu uzvaru 2:0 pār Itāliju 16. finālturnīrā. Murata Jakina vīri parādīja disciplīnu un taktisko efektivitāti, savukārt aizsardzību pastiprināja pēc diskvalifikācijas atgriešanās "Mainz" aizsargs Silvans Vidmers.

Šveice grupas posmā demonstrēja konsekventu spēli:

• Šveice 3:1 Ungārija
  • Šveice 1-1 Skotija
  • Šveice 1-1 Vācija

Jaunākās Anglijas komandas ziņas - Euro 2024

Šajā turnīrā nebūs pieejams viens no Anglijas labākajiem spēlētājiem Marks Gēhi. Viņš nevar spēlēt, jo pret Slovākiju saņēma otro dzelteno kartīti un tagad viņam draud diskvalifikācija. Šobrīd Ezri Konsa šķiet labākā izvēle viņa vietā laukumā.

Iespējams, ka Kīrans Tripjērs nevarēs spēlēt, jo 16. kārtā viņš guva traumu un bija spiests izlaist spēli. Ja viņš nebūs gatavs sākt spēli, var būt grūti izlemt, kurš ieņems viņa vietu. Lūks Šovs ir vesels, bet, iespējams, ne pietiekami, lai uzsāktu spēli, tāpēc Džo Gomezs šķiet laba izvēle viņa vietā. Tomēr iespējams, ka Konsa spēli sāks kreisajā malējā aizsarga pozīcijā un Stounsa vietā Guehi līdzās Stounam stāsies Lūiss Dunks.

Paredzētais sastāvs: Pickford; Walker, Stones, Konsa, Gomez; Mainoo, Rice; Saka, Bellingham, Foden; Kane.

Jaunākās Team Switzerland ziņas - Euro 2024

Šveices izlase atkal var izvēlēties Silvanu Vidmeru, jo viņš ir izcietis viena mača diskvalifikāciju 16. kārtas spēlē pret Itāliju. Paredzams, ka viņš atgriezīsies sākumsastāvā.

Iespējams, ka šīs būs vienīgās izmaiņas Šveices XI sastāvā, kas ir ļoti stabila starta grupa.

Paredzētais sastāvs: Sommer; Schär, Akanji, Rodríguez; Widmer, Freuler, Xhaka, Aebischer; Ndoye, Embolo, Vargas.

England - Switzerland derību likmes un koeficienti

Abas komandas šajā ceturtdaļfināla tikšanās reizē Merkur Spiel-Arenā, visticamāk, par prioritāti izvirzīs aizsardzību. Anglija paļausies uz saviem uzbrukuma talantiem, piemēram, Hariju Keinu, savukārt Šveice koncentrēsies uz saliedētu komandas spēli un taktisko disciplīnu.

Ieteicamās likmes un kursi Anglija - Šveice

Ņemot vērā abu komandu piesardzīgo attieksmi, visticamāk, tiks panākts neizšķirts.