Americas Cardroom $15mln. turnyrų serija! – Birželio 14-28 d.

Americas Cardroom pokerio kambarys vasarą pradeda su ypatingai didele turnyrų serija. Online Super Series (OSS) vyks birželio 14-28 dienomis ir iš viso išdalins bent $15 milijonų per 150 turnyrų.
americas cardroom 15 million online poker series

Kiekvieną dieną ACR kambaryje vyks įvairūs turnyrai su skirtingomis įpirkomis (nuo $1 iki $5000). Lošėjai galės rinktis tarp NLH, PLO ir PLO8 žaidimų, o taip pat, turnyrai yra suskirstyti pagal jų tempą: regular, turbo ir hyper-turbo. Juose galės sudalyvauti ir žaidėjai, naudojantys Bitcoin valiutą.

Didžiausią susidomėjimą Online Super Series sukels netgi trys suplanuoti $1,000,000 GTD turnyrai. Jūs vis dar galite suspėti į birželio 21-os (630$ įpirka) ir birželio 28-os ($2650 įpirka) dienos turnyrus.

acr flagship series returns

Kiekvieną darbo dieną galite sudalyvauti Satellite turnyruose ir laimėti bilietą į savaitgalį vykstančius Mega Satellites, kuriuose turėsite šansą patekti į didįjį $1,000,000 GTD turnyrą.

americas cardroom tournament schedule

Atkreipkite dėmesį, kad turnyrai kasdien prasideda 12:00PM ET., o Lietuvos laiku – tai 19:00 val. Todėl, norėdami sudalyvauti vėlesniuose turnyruose, turėsite žaisti nakties metu. Pagrindiniai $1,000,000 GTD turnyrai Lietuvos laiku prasidės sekmadieniais 19:30 val., o bus tęsiami pirmadienį 21:00 val.

Daugiau apie pokerį galite sužinoti: Pokerio Strategija kategorijoje.