Litvanec je na spletnem turnirju PartyPoker osvojil 327.000 dolarjev

Sinoči PartyPoker V moji sobi na turnirju partypoker MILLIONS Online, največjem poker turnirju na internetu z nagradnim skladom skoraj 22 milijonov ameriških dolarjev. V tem trenutku je bil v meni rojak z vzdevkom "orginALUS" se je uvrstil na končno mizo in osvojil nagrado 327525$.

Turnir ni bil poceni, zato je bila vstopnina kar 5300$. Na turnirju MILLIONS Online je sodelovalo 4.367 udeležencev, nagradni sklad pa je znašal 21,780000$. Po dveh dneh igre je rojak začel s šestim največjim kupom žetonov. Po napetem boju je prišel do finalne mize, vendar je žal zamudil prave priložnosti in karte. Nazadnje, ko je ostalo še osem igralcev, je njegov nasprotnik na sedežu SB potisnil vse svoje žetone na K♦8♣, Litovec pa je izenačil, ko je v poziciji BB videl A♠T♣. Na žalost skupne karte Litvancu niso pomagale, saj je že na flopu dobil osmico. Nagrada za 8. mesto za orginALUS je znašala 327525$ dolarjev.