Sugrįžta didysis futbolas Anglijoje, Ispanijoje ir Italijoje!

Valstybėse vis gerėjant situacijai dėl koronaviruso, pamažu ir didžiausios futbolo lygos atnaujina savo pirmenybes. Gegužės pabaigoje pirmoji varžybas pradėjo Vokietijos Bundesliga, o netrukus futbolo gerbėjų laukia ir grįžtančios Ispanijos La Liga, Italijos Serie A ir Anglijos Premier League pirmenybės. Daugiau naujienų ir futbolo statymų galite rasti Rimti Statymai Facebook grupėje.
italijos serie a - football

Italija

Nors šiai valstybei koronavirusas smogė itin stipriai, dabar situacija Italijoje jau geresnė ir tai leido futbolo federacijai priimti sprendimą atnaujinti varžybas. Jau birželio 12 d. įvyks Coppa Italia pusfinalio varžybos tarp Juventus ir AC Milan, o sekančia dieną sužais Napoli prieš Inter.

Birželio 17 dieną planuojamas Coppa Italia finalas. Prieš pusfinalio varžybas yra siūlomas 1.80 koeficientas, kad Juventus taps čempionu ir tai atrodo gana vertingas variantas.

Geriausios lažybų bendrovės internetu:

1xBit

100% pirmojo įnašo premija iki pat 1 BTC!
8.88
Galioja tik naujiems žaidėjams ir tik 18+ amžiaus.

Tuo tarpu Serie A pirmenybės sugrįš birželio 20 dieną. Iki sezono pabaigos dar likę sužaisti 12 turų, todėl nusimato daugybė įdomių susitikimų, kurie vyks iki rugpjūčio 2d.

Anglija

Nors buvo nemažai klausimų dėl Anglijos Premier Lygos atnaujinimo, pagaliau buvo nuspręsta, kad varžybos bus tęsiamos jau nuo birželio 17 dienos. Jos vyks Anglijoje, kaip ir įprasta.

anglijos premier lyga - trophy

Iki sezono pabaigos dar likus 9-iems turams gana akivaizdu, kad čempionu taps Liverpool komanda, kuri nuo artimiausių persekiotojų yra atitrūkusi 25-iais taškais.

Labai įdomi kova turėtų laukti dėl patekimo į Čempionų lygą kitą sezoną. Dėl TOP 4 šansų turi pakovoti Leicester, Chelsea, Manchester Utd, Wolves, Sheffield Utd, Tottenham ir Arsenal.

Tuo tarpu turnyrinės lentelės apačioje situacija irgi itin sudėtinga. 19-toje vietoje esančius Aston Villa ir 15-ą vietą užimančius Brighton skiria tik 4 taškai. Panašu, kad iki paskutinio turo bus neaišku, kas išskris iš lygos.

Ispanija

LaLiga gerbėjams laukti liko itin nedaug. Jau birželio 11 dieną komandos sugrįš į stadionus. Iki sezono pabaigus likę sužaisti dar 12 turų, tačiau komandų tvarkaraštis bus ypač įtemptas, kadangi pirmenybes planuojama užbaigti jau liepos 19 dieną.

laliga ispanija stadionas

Ispanijoje įdomiausia kova lauks tarp Barcelona ir Real Madrid. Komandas skiria tik du taškai, todėl visiškai neaišku, kas šiais metais taps lygos nugalėtoju.

Dėl patekimo į TOP 4 taip pat nusimato nuožmi kova. Trečioje vietoje esančius Sevilla ir 7-toje vietoje besirikiuojančius Valencia futbolininkus skiria viso labo 5 taškai.

Tuo tarpu į pavojingą zona kol kas patenka 6-ios komandos: Valladolid, Eibar, Celta Vigo, Mallorca, Leganes ir Espanyol. Visos jos sezono pabaigoje turės demonstruoti itin gerus rezultatus, norėdamos išlikti lygoje.

Išbandykite šias lietuviškas lažybų bendroves: