Padeka

Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)
  • Shiefs Profilio nuotrauka (Shiefs)
    Dalyvis

Po beveik dvieju menesiu narystes pokerio mokykloje, video perziuru, live pamoku, trupucio sekmes ir man pavyko pirma kart paimt pokerstarsu Big $4.40. Tai pirmas mano toks didesnis laimejimas ir tikiuosi ne paskutinis :-). Aciu treneriams kurie negaili savo laiko, kelia vis naujus video ir kad yra is ko mokintis :-). Pirmas darbas kur pinigus panaudojau, tai pratesiau savo naryste metams :-D, be sios mokyklos nebutu ir rezultato, sekmes vien neuztenka :-).

Taigi aciu visiems kurie prisideda prie sios mokyklos egzistavimo!

Shiefs Profilio nuotrauka (Shiefs)
    Dalyvis

Nu ka si savaite ganetinai produktyvi pokerio rezultatais, tai vel su jumis pasidalinsiu :). Bounty bilder 7.5$ deja, bet turbut ir neblogai uzemiau ta viena nemaloniausiu vietu…. 10. 🙂 Bet dugne vilkausi ir KQ neistrauke manes is jo.

Sekancia diena pasileidau ta pati 7.5$ plius 3.3$ micromillions. 7.5$ turint ganetinai nemazai zetonu tam lygiui, del kvailoko call iskritau ir likau zaisti 3.3$. Pradzioj del to pralosto 7.5$ ganetinai vangiai ir be jokio noro stumdziau zetonus ir tiek…  Bet beziadziant atsirado zetonu ir upas pakilo toliau testi turnyra. Taigi rezultatas pranoko visus lukescius ir micromilijonas tapo mano. Ir tai tapo didziausia pergale mano pokeryje ir antra didele pergale menesio begyje 🙂

Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.