888poker freeroll

Pagrindinis Pokerio forumas Pokerio kambariai 888poker 888poker freeroll

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • zeniok30
    Dalyvis

    Sveiki, atsirado tokia problema 888poker, kad neuzkrauna nemokamu turnyru, pries tai viskas buvo ok, dabar tiesiog baltas langas. Gal kam buvo taip atsitike?

    pirkpokeri
    Dalyvis

    Galbut ijungti kokie blockeriai? Bet siaip tokiais klausimais geriausia rasyk jiems iskarto tiesiai i supporta arba i live chata, ten turetu labai greitai padeti 😉

    zeniok30
    Dalyvis

    o kokia kalba tureciau rasyti, anglu? anglu kalba slubuoja pas mane:) gal galetume padeti suformuluoti?:)

    zeniok30
    Dalyvis

    Sveiki, na man 888poker aplamai uzluzo…ieinu i savo acc, bet toliau kai tik paspaudziu atidaryti turnyra, arba aplamai nustatymus (bet koki mygtuka) viskas uzsilagina, pakimba, neina uzdaryti langu ir t.t. bandziau uninstalinti ir parsisiusti per nauja, bet man per antivirusine meta pranesima, kad sie failai yra blokuojami, nesaugus ir t.t. nuimu varnele, kad sutinku su rizika, vistiek viskas pakimba. Kas cia galetu buti? Gal kozkokia kita nuoroda instalo yra?

    Domj95
    Dalyvis

    Tai tu supportui bandyk rasyt, paaiskines kaip kas vyksta. Dar internete pasiieskot info, gal bus kas susidures su panasia problema. Ir pabandyk isjunges antivirusine pasijungt.

    zeniok30
    Dalyvis

    Isjunges antivirusine bandziau, vis tiek nesigauna. O supportui tiek parasyti man nepavyks angliskai, per silpnas tam dalyke esu:))

    Domj95
    Dalyvis

    Pasirasyk teksta lietuviskai ir paprasyk, kad kas nors padetu isverst.

    Mariezas
    Dalyvis

    Zeniok, pabandyk antrą mygtuką ant 888 ikonos ir run as administrator, man buvo, kad išvis nepasileido vienu metu ir tai padėjo

    zeniok30
    Dalyvis

    na va padariau uninstall, spaudziu download, mano antivvirusine neleidzia siustis, isjungiu apribojimus ir susiinstalinu is naujo 888. Ieinu i acc ir tik paspaudus ant bet ko viskas pakimba, lango su 888 poker net isjungti neleidzia…
    Mariau ka ir kur tu patari paspausti?

    https://gyazo.com/bda1f05e20c0ec5d179555b4209d83d7

    zeniok30
    Dalyvis

    kai paspaudziu, kad windows rastu problema. raso kad si klaida turi nesuderinamuma su Windows….

    Dar siulo susipazinti su konfidencialumu Internete….

    jakudzas
    Dalyvis

    „Run as administrator” yra Windows'ų komanda, t.y. turi spausti dešinį pelės klavišą ant 888 poker ikonos windows'uose.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    zeniok30
    Dalyvis

    Cia suprantama, admino teisem ir paleidziu 888, bet nepadeda….gal imanoma kazkoki kita softa instaliuot, o ne tos kur internete siulo…gal DNS pabandyti pakaitalioti, nes man raso, kad mano Windows nesuderinamas su sia programa…nors kai pirma karta ja instaliavau veike puikiai ir suzaidziau ne viena turnyra, o dabar viskas pakimba vos tik atidarius. Blogai, nes kaip tik planavau dali sesijos turu surinkti 888 ir Winamax, kad ne vien PS zaisti.

    jakudzas
    Dalyvis

    Hmm, jei žaisti be tracker'io, tai jie turi ir webinę verisją, kur nereikia atsisiųsti ir instaliuoti softo. O šiaip geriausia rašyti supportui – suformuok žinutę, padėsim išversti. Kiek peržiūrėjau senesnes temas forumuose apie 888 poker softo freeze'ą, niekur sprendimo konkretaus nebuvo pateikta. 2015 metais jų suportas tiesiog siūlė susinstaliuoti ankstesnę versiją ir atsiųsti jiems instaliuoto softo folderio archyvą iš windows'ų.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.