888 poker , geriausi turnyrai small-middle stakes iki 11$.

Pagrindinis Pokerio forumas Pokerio mokykla Klausimai – atsakymai 888 poker , geriausi turnyrai small-middle stakes iki 11$.

Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)
 • Ricardas Profilio nuotrauka (Ricardas)
  Dalyvis

  Sveiki gal kas zaidzia 888 poker kambaryje ir gali patarti koki turnyrai geriausi iki 11$. Aciu! Mtt pagrinde.

  Mariezas Profilio nuotrauka (Paulens)
  Dalyvis

  Sveikas. iš esmės tai visi turnyrai iki 12( klausei iki 11, tačiau 888 dauguma turų yra 12, ne 11 BI kaip daug kur ), gan nestiprūs ir verta žaist, tik 12+r gerokai stipresni, tačiau juose pliusas, jog rebuy ir addon yra be rake, skirtingai nei starsuose šiuo metu. O šiaip turnyrų lygį ( pagal ability) gali pasitikrint per sharkscope eidamas į find a tournament, nustatai tinklą kokiąm žaidi, suvedi sužaisto turnyro ID ( galima patikrint tik pasibaigusio turo ability, tačiau +- kiekvieną dieną tie patys turai būna tokio pat stiprumo maždaug, tik pokerstars.eu galima einamo turo ability patikrint) ir parodys tau +- turo stiprumą 🙂

Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.